Ege Üniversitesi İktisat Öğrencileri Kongresi/ Economics Students Congress Of Ege University

Sevgili Öğrencilerimiz,

 

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi  tarafından bu yıl yirmi ikincisi düzenlenecek olan “İktisat Öğrencileri Kongresi”, 9-10 MAYIS 2019 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleşecektir. Kongrenin bu seneki üst başlığı “Dünya ve Türkiye Ekonomisinde Güncel Gelişmeler” olarak belirlenmiştir. Kongrede sunum yapmak için bildiri hazırlayan lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri katılabileceklerdir. 22. Uluslararası İktisat Öğrencileri Kongresine özet göndermek için son tarih 5 MART 2019’dur. Tebliğ özetlerinin gönderimi, http://kongreikt.ege.edu.tr/kayit/ sayfasından online olarak yapılacaktır.

 

Ekte çağrı metnini bulabilir, detaylı bilgiye kongreikt.ege.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Kongreye ilişkin güncel bilgileri facebook (https://www.facebook.com/kongreikt) ve twitter (@kongreikt) adreslerinden de takip edebilirsiniz.

 

Sevgilerimizle,

 

Dear Students,

 

The 22nd annual “Economics Students Congress” will be held by Ege University School of Economics and Administrative Sciences on May 9-10, 2019 in Izmir. The theme of the Congress for this year is “Current Developments in the World and Turkish Economy”. Congress will welcome undergraduate, graduate and PhD degree students who are writing papers with the goal of delivering a presentation at the congress. Deadline for abstract submission is March 5th, 2019. For online submission, please visit http://kongreikt.ege.edu.tr/kayit/.

 

For call for applications, please refer to the attached file. You may visit kongreikt.ege.edu.tr for further details.

 

If you’d like to see most up-to-date information about the congress, you can also visit https://www.facebook.com/kongreikt) and twitter (@kongreikt).

 

Sincerely,

 

X
%d blogcu bunu beğendi: