Duyuru

Değerli Öğrencilerimiz,

Altınbaş Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde (SEM) lüktür ve sanat alanında multidispliner eğitimlerimizin başladığı bilgisini paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Pannonica iş birliği ile gerçekleştirilen ilk etkinliklerimiz Caz Teori-Armoni ve Yurt Dışı Müzik Okullarına Hazırlık eğitimleri olacaktır.

Ünlü caz sanatçısı, kompozitör, piyanist ve eğitmen Ali Perret önderliğinde gerçekleşecek program 18 Kasım’da başlıyor. Ali Perret, İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü kurucularından olup uzun süre bölüm başkanlığı yapmıştır. Birçok genç müzisyen yetiştirmiş, öğrencileri yurt dışında burslar ve ödüller kazanmış ve sektöre yön veren müzisyenler olmuştur. Eğitim iki dönemden oluşmaktadır.  

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: sem@altinbas.edu.tr adresine mail atabilir, 0212 604 0100/2525 numaralı telefonu arayabilir ya da 0507 983 9624 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Yurt Dışı Müzik Okullarına Hazırlık

https://sem.altinbas.edu.tr/index.php/sem-egitimlerimiz/kultur-sanat/pannonica-egitim-atolyeleri/ali-perret-ile-yurtdisi-muzik-okullarina-hazirlik-1-donem.html

Caz Teori ve Armonihttps://sem.altinbas.edu.tr/index.php/sem-egitimlerimiz/kultur-sanat/pannonica-egitim-atolyeleri/pannonica-caz-teori-armoni.html

%d blogcu bunu beğendi: