29 Eylül 2017

Öğrenci Konseyi

Öğrenci Konseyi, üniversite yönetimi ile öğrenciler arasında bağı güçlendirerek öğrencilerin üniversite yönetimine katılımını sağlamayı amaçlamaktadır. Öğrenci Konseyi Başkanı Üniversite Yönetim Kurulu ve Senato toplantılarında tüm öğrencilerin görüş ve önerilerini üniversitemiz yönetimiyle paylaşmaktadır.Öğrenci Konseyimizin hedefi Üniversitemiz öğrencilerinin sosyal, akademik ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamalarına katkı sağlamak ve öğrenciler arasındaki iletişimi güçlendirerek ortak görüşler ışığında faaliyetler planlamaktır.

Öğrenci Konseyimiz, 8 Kasım 2016 tarihinde yapılan seçim ile bölüm temsilcilerini belirlemiş, ardından bölüm temsilcileri fakülte temsilcilerini seçmiştir. 23 Kasım 2016 tarihinde Öğrenci Konseyi Yönetim Kurulu belirlenmiş ve görev dağılımı yapılmıştır.

13 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirilen Öğrenci Konseyi Program temsilcileri seçimiyle yeni açılan ve temsilcisi mezun olan programlarımızda temsilci seçimleri gerçekleştirilmiştir.

Öğrenci Konseyinde yer alan tüm öğrencilerimizin isimleri ve e-posta adresleri aşağıdaki listelerde yer almaktadır:

 

ÖĞRENCİ KONSEYİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
GÖREVİ ADI SOYADI E-POSTA
Başkan Mustafa OĞUZ mustafa.oguz@ogr.altinbas.edu.tr
Genel Sekreter Yusuf Ziya DENLİ yusuf.denli@ogr.altinbas.edu.tr
Başkan Yardımcısı Ahmet Taha ÇAVUŞ ahmet.cavus@ogr.altinbas.edu.tr
Sayman Berkay Ali Bilgin berkay.bilgin@ogr.altinbas.edu.tr
Halkla İlişkiler ve Bilişim Sorumlusu Yurdaer SÖNGER yurdaer.songer@ogr.altinbas.edu.tr
Dış İlişkiler Zeynep Hazal SEZGİN zeynep.sezgin@ogr.altinbas.edu.tr
Çalışma Grupları Sorumlusu Ruşa BULUT rusa.bulut@ogr.altinbas.edu.tr
Eğitim Sorumlusu Nehir Nimet İşsever nimet.issever@ogr.altinbas.edu.tr
Sağlık, Spor ve Kültür Sorumlusu Yusuf Murat ARAYAN yusuf.arayan@ogr.altinbas.edu.tr

 

FAKÜLTE/YÜKSEKOKUL/MESLEK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİ TEMSİLCİLERİ
FAKÜLTE/PROGRAM ADI SOYADI E-POSTA
Diş Hekimliği Fakültesi Berkay Ali Bilgin berkay.bilgin@ogr.altinbas.edu.tr
Eczacılık Fakültesi Ruşa Bulut rusa.bulut@ogr.altinbas.edu.tr
Hukuk Fakültesi Mustafa Oğuz mustafa.oguz@ogr.altinbas.edu.tr
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Yusuf Ziya Denli yusuf.denli@ogr.altinbas.edu.tr
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Ahmet Taha Çavuş ahmet.cavus@ogr.altinbas.edu.tr
Tıp Fakültesi Zeynep Hazal Sezgin zeynep.sezgin@ogr.altinbas.edu.tr
Meslek Yüksekokulu / Adalet Nehir Nimet İşsever nehir.issever@ogr.altinbas.edu.tr
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Yurdaer Sönger yurdaer.songer@ogr.altinbas.edu.tr
Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Mustafa Fırat mustafa.firat@ogr.altinbas.edu.tr
Yabancı Diller Yüksekokulu Yusuf Murat Arayan yusuf.arayan@ogr.altinbas.edu.tr

 

 

 

ÖĞRENCİ KONSEYİ PROGRAM TEMSİLCİLERİ
FAKÜLTE PROGRAM ADI SOYADI E-POSTA
Yabancı Diller Yüksekokulu İngilizce Hazırlık Yusuf Murat Arayan yusuf.arayan@ogr.altinbas.edu.tr
Eczacılık Fakültesi Eczacılık Ruşa Bulut rusa.bulut@ogr.altinbas.edu.tr
Tıp Fakültesi Tıp Zeynep Hazal Sezgin zeynep.sezgin@ogr.altinbas.edu.tr
Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hekimliği Berkay Ali Bilgin berkay.bilgin@ogr.altinbas.edu.tr
Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Grafik Tasarım Mustafa Fırat mustafa.firat@ogr.altinbas.edu.tr
Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarımı Zeynep Şahin zeynep.sahin@ogr.altinbas.edu.tr
Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Takı Tasarımı Mehmet Çağatay Tamer mehmet.tamer@ogr.altinbas.edu.tr
Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Emre Erüst emre.erust@ogr.altinbas.edu.tr
Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Sinema ve Televizyon Programı Necati Enes Miletli necati.miletli@ogr.altinbas.edu.tr
Hukuk Fakültesi Hukuk Mustafa Oğuz mustafa.oguz@ogr.altinbas.edu.tr
Hukuk Fakültesi altinbas-Köln Ortak Hukuk Kadir Aydın kadir.aydin@ogr.altinbas.edu.tr
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi İşletme Kaan Eraslan kaan.eraslan@ogr.altinbas.edu.tr
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Muhammet Furkan Yıldız muhammet.yildiz@ogr.altinbas.edu.tr
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Programı Pınar Adak pinar.adak@ogr.altinbas.edu.tr
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası Lojistik Yönetimi Yusuf Ziya Denli yusuf.denli@ogr.altinbas.edu.tr
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret Halil İbrahim Birer halil.birer@ogr.altinbas.edu.tr
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji Melis Güleç melis.gulec@ogr.altinbas.edu.tr
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Sosyoloji Özgenur Karıksız ozgenur.kariksiz@ogr.altinbas.edu.tr
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Nazelin Özalp nazelin.ozalp@ogr.altinbas.edu.tr
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri Mühendisliği Ahmet Gülkokar ahmet.gulkokar@ogr.altinbas.edu.tr
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Ahmet Taha Çavuş ahmet.cavus@ogr.altinbas.edu.tr
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Ceren Gül ceren.gul@ogr.altinbas.edu.tr
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi İnşaat Mühendisliği Onur Can Kara onur.kara@ogr.altinbas.edu.tr
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Makine Mühendisliği Kenan Değirmenci kenan.degirmenci@ogr.altinbas.edu.tr
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Mimarlık Mustafa Yiğit mustafa.yigit@ogr.altinbas.edu.tr
Meslek Yüksekokulu Adalet Nehir Nimet İşsever nehir.issever@ogr.altinbas.edu.tr
Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı Mert Demir mert.demir@ogr.altinbas.edu.tr
Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Edanur Bay edanur.bay@ogr.altinbas.edu.tr
Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret Nursel Uçar nursel.ucar@ogr.altinbas.edu.tr
Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarımı Kamuran Andiç kamura.andic@ogr.altinbas.edu.tr
Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği Abdullah Arukan abdullah.arukan@ogr.altinbas.edu.tr
Meslek Yüksekokulu Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Ayşen Topluoğlu aysen.topluoglu@ogr.altinbas.edu.tr
Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Şahin Güler sahin.guler@ogr.altinbas.edu.tr
Meslek Yüksekokulu Sosyal Hizmetler Tuğçe Işık tugce.isik@ogr.altinbas.edu.tr
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Ağız ve Diş Sağlığı Gülçin Esra Dönmez gulcin.donmez@ogr.altinbas.edu.tr
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Ameliyathane Hizmetleri Beyzanur Otu beyzanur.otu@ogr.altinbas.edu.tr
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Anestezi Mustafa Ekiz mustafa.ekiz@ogr.altinbas.edu.tr
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Elektronörofizyoloji Mine Kılıç mine.kilic@ogr.altinbas.edu.tr
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım Zehra Şen zehra.sen@ogr.altinbas.edu.tr
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Optisyenlik Okan Kıraç okan.kirac@ogr.altinbas.edu.tr
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Odyometri Fadime Şahin fadime.sahin@ogr.altinbas.edu.tr
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Radyoterapi Gürkan Ölmez gurkan.olmaz@ogr.altinbas.edu.tr
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Fizyoterapi Yurdaer Sönger yurdaer.songer@ogr.altinbas.edu.tr
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik Yaren Dursun yaren.dursun@ogr.altinbas.edu.tr
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Halime Cesur halime.cesur@ogr.altinbas.edu.tr
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Zeliha Boynukısa zeliha.boynukisa@ogr.altinbas.edu.tr

 

X