29 Eylül 2017

Öğrenci Konseyi

Öğrenci Konseyi, üniversite yönetimi ile öğrenciler arasında bağı güçlendirerek öğrencilerin üniversite yönetimine katılımını sağlamayı amaçlamaktadır. Öğrenci Konseyi Başkanı Üniversite Yönetim Kurulu ve Senato toplantılarında tüm öğrencilerin görüş ve önerilerini üniversitemiz yönetimiyle paylaşmaktadır.Öğrenci Konseyimizin hedefi Üniversitemiz öğrencilerinin sosyal, akademik ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamalarına katkı sağlamak ve öğrenciler arasındaki iletişimi güçlendirerek ortak görüşler ışığında faaliyetler planlamaktır.

Öğrenci Konseyimiz, 15 Kasım 2019 tarihinde yapılan seçim ile bölüm temsilcilerini belirlemiş, ardından bölüm temsilcileri fakülte temsilcilerini seçmiştir. 06 Aralık 2019 tarihinde Öğrenci Konseyi Yönetim Kurulu belirlenmiş ve görev dağılımı yapılmıştır.

Öğrenci Konseyinde yer alan tüm öğrencilerimizin isimleri ve e-posta adresleri aşağıdaki listelerde yer almaktadır.

 

Öğrenci Konseyi 2020-2021 Yönetim Kurulu Listesi 
Konsey Başkanı Süleyman Kilci
Konsey Başkan Yardımcısı Ezgi Ortatepe
Konseyi Genel Sekreteri Abdurrahim Cemal Kökce
Dış İlişkiler Sorumlusu Şeyhmus Özmen
Halkla İlişkiler Sorumlusu Sinan Çevik
Eğitim Sorumlusu Afra Tepe
Sağlık, Kültür ve Spor Sorumlusu Burak Ergün
Fakülte/Yüksekokul/Meslek Yüksekokulu /Enstitü Öğrenci Temsilcileri
FAKÜLTE/PROGRAM ADI SOYADI E-POSTA
Diş Hekimliği Fakültesi Defne Canpolat defne.canpolat@ogr.altinbas.edu.tr
Eczacılık Fakültesi Ezgi Ortatepe ezgi.ortatepe@ogr.altinbas.edu.tr
Hukuk Fakültesi Muhammed Fatih Polat muhammed.polat@ogr.altinbas.edu.tr
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Afra Tepe afra.tepe@ogr.altinbas.edu.tr
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Süleyman Kilci suleyman.kilci@ogr.altinbas.edu.tr
Tıp Fakültesi Şeyhmus Özmen seyhmus.ozmen@ogr.altinbas.edu.tr
Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Burak Ergün burak.ergun@ogr.altinbas.edu.tr
Yabancı Diller Yüksekokulu Abdurrahim Cemal Kökçe abdurrahim.kokce@ogr.altinbas.edu.tr
Elektirik Bilgisayar Mühendisliği (PhD) Ali Alqaraghuli alimohammed_n@yahoo.com
Elektirik Bilgisayar Mühendisliği (Yüksek Lisans) Alaa Firas Jasim alaa.jasim@ogr.altinbas.edu.tr
Uluslararası Ticaret Hukuku        (Yüksek Lisans) Mustafa Oğuz mustafa.oguz@ogr.altinbas.edu.tr
Öğrenci Konseyi Program Temsilcileri
FAKÜLTE PROGRAM ADI SOYADI E-POSTA
Yabancı Diller Yüksekokulu İngilizce Hazırlık Abdurrahim Cemal Kökçe abdurrahim.kokce@ogr.altinbas.edu.tr
Eczacılık Fakültesi Eczacılık Ezgi Ortatepe ezgi.ortatepe@ogr.altinbas.edu.tr
Tıp Fakültesi Tıp Şeyhmus Özmen seyhmus.ozmen@ogr.altinbas.edu.tr
Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hekimliği Defne Canpolat defne.canpolat@ogr.altinbas.edu.tr
Güzel Sanatlar ve Tasarım İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Burak Ergün burak.ergun@ogr.altinbas.edu.tr
Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Sinema ve Televizyon Programı Muhammed Firas İdlibi muhammedfiras.idlibi@ogr.altinbas.edu.tr
Hukuk Fakültesi Hukuk Muhammed Fatih Polat muhammed.polat@ogr.altinbas.edu.tr
Hukuk Fakültesi Köln Hukuk Emre Kırmızıkan emre.kirmizikan@ogr.altinbas.edu.tr
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslarası İlişkiler Ahmet Abdurrahman Mohamud ahmed.mohamud@ogr.altinbas.edu.tr
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi  Afra Tepe afra.tepe@ogr.altinbas.edu.tr
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji  Şevval Sürmeneli sevval.surmeneli@ogr.altinbas.edu.tr
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Sosyoloji Kübra Yılmaz kubra.yilmaz@ogr.altinbas.edu.tr
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) Süleyman Kilci suleyman.kilci@ogr.altinbas.edu.tr
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Korcan Terzi korcaz.terzi@ogr.altinbas.edu.tr
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi İç Mimarlık Ghalya Almasalmeh ghalya.almasalmeh@ogr.altinbas.edu.tr
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi İnşaat Mühendisliği (Türkçe) Burhan Kıvrak burhan.kivrak@ogr.altinbas.edu.tr
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi  Makine Mühendisliği Selim Coruk selim.coruk@ogr.altinbas.edu.tr
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi  Mimarlık Aytuna Kendiroğlu aytuna.kendiroglu@ogr.altinbas.edu.tr
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi  Yazılım Mühendisliği Güler Şahin guler.sahin@ogr.altinbas.edu.tr    
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Ağız ve Diş Sağlığı Beyza Durgut beyza.durgut@ogr.altinbas.edu.tr
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Elektronörofizyoloji Aynur Öztürk aynur.ozturk@ogr.altinbas.edu.tr
Fen Bilimleri Enstitüsü Elektirik Bilgisayar Mühendisliği (PhD) Ali Alqaraghuli alimohammed_n@yahoo.com
Fen Bilimleri Enstitüsü Elektirik Bilgisayar Mühendisliği (Yüksek Lisans) Alaa Firas Jasim alaa.jasim@ogr.altinbas.edu.tr
Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslararası Ticaret Hukuku        (Yüksek Lisans) Mustafa Oğuz mustafa.oguz@ogr.altinbas.edu.tr